Вміст головної сторінки ще не створено.

Плівка для Вашого авто
Надійний захист від подряпин
Затримує до 50% сонячного тепла
Для бронювання Вашого авто
Економія Ваших енерговитрат
Захист від солнця для вашого будинка та офіса
Безпека для Вас та оточуючих

Професійні тонувальні плівки НексФіл

Столична тонировочная компанія - займає лідируючі позициии по реалізації іноваційних плівкових покриттів як для автобізнесу, так і для досягнення комфортних умов в ваших будинках і офісах.

Ми реалізуємо продукцію одного з світових лідерів у виробництві плівкових покриттів - компанії «Nexfil Co, Ltd»

Завдяки передового досвіду та інноваційних технологій продукція компанії «Nexfil» користується попитом як на внутрішньому так і зовнішніх ринках.

Протягом останніх 10 років, компанія «Nexfil Co, Ltd», розташована в Південній Кореї, є однією з лідируючих по виробництву і продажу тонувальних плівок.

Плівки Nexfil (Нексфіл) забезпечують скло унікальними властивостями? це ударостійкість, вогнестійкість, безосколочність; це надійна теплозахист, захист від ультрафіолету, прямих сонячних променів і відблисків.

Як значимого плюса слід зазначити її невисоку вартість при бездоганній якості. Високий рівень якості продукції Nexfil підтверджується всіма необхідними сертифікатами.

 Завдяки дослідженням і розвитку команди світового класу, «Nexfil Co, Ltd» отримала численні міжнародні нагороди за якість та інновації, а так само міжнародні сертифікати якості ISO 9001 та ISO 14001.

NEXFIL - це сучасні виробничі потужності з повним замкнутим циклом виробництва, починаючи від виробництва сировини і закінчуючи упаковкою плівки.

- Поставки в 60 країн по всьому світу;

- Краще співвідношення ціна / якість;

- Легкість установки;

- Сучасна сертифікація якості товару;

- Передові технології і довгі лабораторні дослідження;

- Довговічний і справді "працює" продукт;

- Широкий спектр продукції;

- Гарантія якості.

Партнери