Протиударна плівка  - безпека для оточуючих

Надійним елементом захисту службового і житлового приміщень служить бронеплівка на скло, яка має високі технічні показники міцності. Як відомо, конструкції зі скла характеризуються особливою крихкістю і чутливістю до деформаційних впливів. Тому тоновані покриття є запорукою стійкості і стабільності при експлуатації віконних систем.
Інстальована антивандальна плівка добре підходить:
• для збереження цінних речей;
• для захисту від несанкціонованого вторгнення сторонніх;
• для створення конфіденційності та приватній обстановки
Основне призначення броньованих покриттів складаються в запобіганні майна і людей від небажаних зазіхань з боку злочинців. Протиударні полімерні плівки будуть чудовим захистом в непередбачених, патових ситуаціях (пожежі, вибухи, зломи і т.д.).

Надійне тоноване покриття

Широкий асортимент багатофункціональних протиударних полімерних плівок дозволяє реалізовувати якісні та привабливі рішення, щодо систем безпеки. Інстальовані плівкові антивандальні покриття використовуються в державних установах, банках, офісах, квартирах і будинках.
Протиударна плівка не допускає руйнування скла на дрібні осколки, які можуть травмувати людей або призвести до небажаних наслідків. Віконні конструкції з встановленими броньованими плівками, мають високі показники опірності до деформацій різного характеру. Щоб розбити таке скло, буде потрібно немало часу. Для злочинців антивандальні полімерні плівки є справжнім «кошмаром», тому що міцний скляний матеріал перетворюється в моноліт, який важко зруйнувати.
Захисна плівка витримує навантаження до 55 кг / см2, в залежності від товщини шару покриття. Класифікація протиударних плівок варіюється товщиною виробів (РА1-3). Броньовані плівки, які виготовляють із багатошарового полімеру, з'єднується зі склом за допомогою спеціальної клейової основи.
У компанії можна замовити прозорі або комбіновані захисні покриття, які характеризуються різним рівнем захисту (4mil-100 мкм, 7 mil-20 мкм, 12 mil-300 мкм). Вибираючи композиційну тонування (115 мкм), покупці отримують багатофункціональну захист від ультрафіолету, деформацій і небажаного проникнення. При впливі вогню, протиударна плівка витримує високі температури (7000С) без руйнівних наслідків до 8 хвилин.

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Заголовок

Партнери