Енергозберігаючі плівки для вс

Декоративна плівка для дизайну вікон

Протиударна плівка  - безпека

Плівка для тонування вікон - запорука комфорту і якості
У кожному житловому і робочому просторі може використовуватися тонування скла, яке додасть приміщенню красу і зручність. Актуальна плівка для тонування вікон має ряд властивостей, таких як багатофункціональність, практичність і ергономічність.
Плівка на вікна встановлюється мобільно і якісно завдяки високому професіоналізму співробітників компанії STC. Відмінна якість тонувальних покриттів, доступні ціни, високий сервіс обслуговування - концепція офіційного дилера NEXFIL.
Клієнтами «Столичної тонувальні Компанії» є жителі будинків, квартир, керівники підприємств і фірм. Багаторічний досвід в сфері плівкових виробів надає замовникам цікаві можливості:
• тонування скла для енергозбереження;
• захист простору від сонячного випромінювання;
• захист простору від теплового і УФ-випромінювання;
• декоративне оформлення віконних конструкцій
Вибираючи співпрацю з компанією, замовники вирішують комплекс проблем за короткий час. Тонувальна плівка на вікна має позитивні сторони, що виражаються в економії часу і коштів покупців.

Види тонувальних покриттів

Архітектурна плівка містить в собі величезний асортимент тоніровочних плівкових покриттів, які задовольняють вимогам найвибагливіших споживачів. Вибір полімерних матеріалів базується на перевагах покупців і цільових призначень товарів:
енергозберігаюча плівка чудово зберігає тепло в приміщеннях за допомогою високих показників відображення;
сонцезахисна плівка для вікон блокує ультрафіолетові випромінювання, попереджаючи ефект «вигорання» в інтер'єрі, зберігаючи комфортний клімат в приміщенні;
декоративна плівка прикрашає дизайн простору, підвищуючи естетичне сприйняття оточуючих;
бронеплівка на скло створює безпеку необхідної зони комфорту
Тонувальна плівка для вікон - це захист приміщення від ультрафіолету і збереження оптимальної температури в ньому. Виробник NEXFIL пропонує види покриттів, що мають різні коефіцієнти затемнення.

Тепло і затишок вашого будинку

Теплозберігаюча плівка на вікна добре справляється із запобіганням втрат від інфрачервоного випромінювання. Відмінною особливістю теплоізоляційного матеріалу вважається її інсталяція зсередини приміщення. Енергозберігаюча плівка на вікна відображає тепло від батарей або інших джерел, повертаючи його в будинок.
На відміну від звичайних конструкцій без тонування, енергозберігаючі вікна мінімізують втрати тепла в опалювальний сезон.
Теплоізоляційна плівка обумовлює економію тепла понад 60%.
Енергозберігаюча плівка для вікон має прекрасну термостатики, яка сприяє рівномірному розподілу температури.
У літню пору термопленка для вікон ізолює теплові і ультрафіолетові промені, які негативно впливають на здоров'я людини.
Незважаючи на затримує здатність, плівка чудово пропускає світло.
Енергозберігаючі плівки на вікна виключають перевитрата енергії під час роботи кондиціонера. Теплоізоляційна плівка для вікон зменшує навантаження нагрівальних приладів і витрата електроенергії. Скорочуючи втрати тепла, протягом декількох холодних місяців енергозберігаюча плівка на вікнах, забезпечує комфорт простору. Слід зазначити, що теплосберегающая плівка для вікон в спекотне літо сприяє створенню природного прохолоди.

Тонувальні покриття від ультрафіолету

Продуктом нового покоління від NEXFIL є сонцезахисна плівка, яка зберігає від впливу сонячних променів. Світловідбиваюча плівка на вікна - це результат праці багатьох фахівців, які створили універсальний вид плівкового покриття.
Дзеркальна плівка на вікна складається з пошарового полімеру з металевими включеннями. Залежно від типу приміщення і призначення (будинки, квартири, промислові виробництва, офіси), світловідбиваюча плівка має відмінності в своєму хімічному складі.
Сонцезахисна плівка на вікна може бути представлена в різних колірних варіаціях. Дзеркальні скляні вікна мають відмінності щодо показників поглинання сонячних променів. Плівка на вікна від сонця характеризується певним ступенем властивості «антиблик».
Ідеальним способом коригування яскравого світла, викликаного його надлишком, є плівка для тонування вікон. За допомогою відображення теплових променів дзеркальна плівка допомагає знизити температуру в приміщенні.
Оформити замовлення в форматі «сонцезахисна плівка на вікна купити» можна на нашому сайті. Плівка дзеркальна перешкоджає вигоряння меблів та інтер'єру.

Тонування, як елемент архітектури

Не секрет, що декоративні плівки використовують для оформлення приміщень, в зональному розподілі простору. Матова плівка на вікна відмінно підходить для створення цікавого стилю. Великий вибір продукції обумовлений красивими колірними рішеннями. Декоративна плівка на вікна може мати широкий діапазон видів фактур.
Матова плівка бездоганна в оформленні скляних панелей в офісах типу open spase, заміських котеджах, великогабаритних квартирах. Матова плівка приховає від цікавих поглядів необхідні робочі зони. Великим плюсом застосування декоративного покриття вважається вогнестійкість і відсутність осколків при руйнування.

Броньовані вікна або «закон протидії»

Надійна захисна плівка на вікна NEXFIL забезпечує безпеку банків, підприємств, житлових приміщень. Протиударна плівка витримує деформаційні навантаження від 18 кг / кв.см. Проведені випробування у вигляді падіння металевої кульки на скляну поверхню з висоти близько 1.5 м, підтвердили відмінні властивості міцності плівкових виробів.
Фахівцями в області тоніровочних покриттів встановлено, що інстальована антивандальна плівка здатна протистояти потужної ударної хвилі. В аварійних ситуаціях, скло не розлітається на осколки. Тонування вікон має непогані характеристики щодо вогнетривкості. Плівка для скла витримує високі термальні умови (при температурі 7000С) до 8 хвилин. Тонування вікон в квартирі буде відмінним способом підвищити безпеку свого житла.

Партнери