Енергозберігаючі плівки для всіх видів приміщень

На ринку енергозберігаючих технологій компанія NEXFIL займає гідні позиції, завдяки високій якості виробництва плівкових виробів. Енергозберігаюча плівка сьогодні актуальна як ніколи, тому що допомагає не тільки економити, але і захищає від різких термальних перепадів.
Енергозберігаючі вікна мають ряд переваг:
• вироби зберігають тепло;
• тоноване скло не пропускає ультрафіолет;
• тепловідбиваючи вікна прості в обслуговуванні
Використовуючи енергозберігаючі плівки на вікна можна істотно знизити витрати на обігрів приміщень. У будинках, квартирах, офісах, установах термоплівка для вікон добре служить довгий час після її встановлення.
Теплоізоляційна плівка для вікон характеризується прекрасними технічними якостями. Віконні конструкції з таким тонуванням добре пропускають світло, захищаючи від шкідливих випромінювань. Інстальована тепловідбивна плівка може бути прозорою і непомітною для очей.

Позитивні аспекти систем енергозбереження

Порівняльні характеристики між звичайними і теплоізоляційними віконними конструкціями, свідчать про більшу ефективність останніх в сфері ергономічних систем. Теплозберігаюча плівка для вікон забезпечує скорочення втрат тепла на 40-60%, що в 2 рази збільшує її корисну дію в процесі експлуатації.
Енергозберігаюча плівка на вікна зберігає прохолоду спекотним літом, зменшує навантаження на кондиціонер, має високі показники прозорості. Завдяки вдалим технічним характеристикам теплоізоляційна плівка може економити  бюджет семи або організації.
Інноваційні технології виробництва плівкових виробів передбачають:
• екологічність товару, що випускається;
• прийнятні ціни на теплозберігаючи плівки;
• висока якість полімерної продукції
Безпечна енергозберігаюча плівка для вікон виготовляється з полімерів і металевих частинок з малою емісією. Тому теплозберігаюча плівка володіє енергоефективністю круглий рік.
Збереження енергії відбувається за допомогою відображення і розсіювання інфрачервоного випромінювання, яке рівномірно розподіляється в просторі. Теплозберігаюча плівка для вікон має високий термічний опір на відміну від звичайних склопакетів, через які йде «левова частка» тепла.
Теплозберігаюча плівка на вікна затримує інфрачервоні і ультрафіолетові випромінювання в холодний період і сприяє зниженню високих температур в спекотне літо. Роблячи вибір на користь енергозберігаючих плівок від NEXFIL можна користуватися відкриваються вигідними можливостями.

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Заголовок

Партнери