Антигравійна плівка, як універсальний захист для Вашого авто

Красива і доглянута машина - це показник статусу і стилю життя власника. В процесі їзди часто виникають навантаження на кузов автомобіля, що призводять до деструктивних наслідків (мікротріщини, подряпини, іржа і ін.). Руйнівний вплив на поверхню «залізного коня» може бути пов'язане з атмосферним впливом або дорожньої крихтою (сіль, дрібна гранітна насип).
Уберегти автотранспорт від невеликих механічних ушкоджень, допоможе захисна плівка. Якісне покриття добре зарекомендувало себе в сегменті ринку плівковою індустрії. Антигравійне плівка захищає машину від пошкоджень, вона також:
• має відмінні технічні характеристики;
• зберігає яскравість кольору, елементи дизайнерської графіки кузова автомобіля
• мінімізує можливість появи дефектів на поверхні авто;
• збільшує тривалість терміну служби машини
При щоденному використанні автомобіля захисна плівка на авто забезпечує хороший вид транспорту навіть після багаторічної експлуатації.

Позитивні моменти в використання захисного шару

Надійною бронею для лакофарбового покриття машини від відколів є антигравійна захист. Установка плівки на фари автомобіля запобігає руйнуванню їх поверхні (розтріскування).
Захисна плівка для авто:
• послаблює силу деформаційного удару;
• знижує ймовірність пошкодження;
• виключає «ефект затирання»
При парковці, іноді виникають ситуації, коли машини можуть підпирати один одного. Антигравійне покриття дозволить уникнути наслідків від неприємних моментів дотику в різних ситуаціях. Завдяки тому, що плівка дуже еластична, сила примусової деформації рівномірно розподіляється по всій площі транспортного засобу, пом'якшуючи її.

Переваги придбання «легкої броні»

При ударах і вм'ятини середньої тяжкості, ремонт транспорту з захисним покриттям в контексті «беспокрасочного способу» цілком реальний. Обслуговування машин, у яких немає «легкої броні», супроводжується дорогим ремонтом для їх власників. Антигравійне плівка купити її можна на сайті компанії STC, що дозволяє істотно заощадити кошти покупців.
Експертами в області захисних покриттів були проведені дослідження, розрахунки, які показали, що витрати, пов'язані з купівлею і установкою захисного покриття окупаються за один або максимум три роки. Купівля в форматі «антигравійна плівка ціна і якість» порадує замовників хорошим співвідношенням умов і технічних характеристик на ринку «аксесуарів» для авто.

Маленькі секрети для великих можливостей

Автолюбителі, які вчасно виявили турботу про свій автомобіль, завчасно встановивши антигравійне покриття, навіть через кілька років зможуть похвалитися хорошим зовнішнім виглядом «залізного друга». До того ж, продаж транспорту з «плівковою бронею» здійснюється в кілька разів краще, ніж без неї, з огляду на відмінного стану кузова авто.
Плівка захисна сприяєзбереження фарби від розтріскування, псування поверхні транспортного засобу в процесі експлуатації. При бажанні плівковий шар можна зняти, що не відіб'ється негативно на машині.
Завдяки високотехнологічним процесам виробництва антигравійне покриття, вироби завоювали і утримують лідируючі позиції в автомобільній промисловості.
Застосування відомими компаніями Ford, Generals Motors, Ferarri захисних плівок для кузова авто, щорічно підтверджують доцільність і практичність пропонованого товару.

 

Марка пленкиЦвет автомобильной пленкиТолщина, мкмТолщина клеевого слоя, мкмПредел прочностиУсилие на разрыв, %Срок гарантии
NEXGARD PPF       Антигравийная пленка с самозаживляющимся слоемпрозрачный200,0050,005000PSI200,006 лет

 

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Заголовок

Партнери