Компанія-лідер представляє величезний спектр як

Столична тонировочная компанія пропонує широкий

Багатофункціональна захист для скла автотранспо

Плівка для авто - високі стандарти якості!

Гарним рішенням в галузі створення протисонячних бар'єрів для автомобілів служать Авто плівки NEXFIL. Компанія є лідером високоякісних плівкових покриттів серед аналогічних груп товарів від інших виробників.
До основних позитивних моментів на ринку тоніровочних виробів Nexfil можна віднести:
• високий рівень обслуговування клієнтів;
• широкий вибір Авто плівки;
• доступні ціни на товари;
Протягом ряду років співробітниками NEXFIL проводяться дослідження і випробування, пов'язані з тонувальними покриттями. Плівка для авто з універсальними властивостями стала результатом роботи багатьох фахівців.

Переваги традиційних плівкових покриттів

Безпечне перебування в автомобілі, обумовлено надійним захистом скла, яке забезпечується за допомогою тонування. Купити плівку для авто можна відвідавши сайт компанії STC, яка бере участь в створенні комфорту транспортних засобів.
Думки міжнародних експертів в сфері тонувальних продуктів зійшлися воєдино стосовно товарів NEXFIL, що підтверджується сертифікатами якості (ISO 9001 і 14001). Плівка на авто відповідає нормам, правилам дорожнього руху і характеризується:
• тривалим періодом в експлуатації;
• властивості антивідблисків і функціональністю;
• захистом салону від впливу сонячних променів
Автомобільна плівка містить в собі інноваційні способи виробництва. Кожен новий вид тонування акумулює позитивні якості раніше випущених виробів.

Критерії вибору тонування

Одним із способів захисту від палючого сонця, зайвого уваги і цікавих поглядів, вважається покриття скла машини спеціальним поліестеровим шаром. Придбання товару в форматі «плівка для авто купити» вимагає деякої інформованості, щодо існуючої ситуації на сегментованому ринку.
Перед здійсненням покупки слід визначитися з типами покриттів з поліестеру:
тонувальна плівка металік з алюмінієвими вкрапленнями з чудовою здатністю, що відображає;
плівка тонувальна без металевих включень, яка ідеально поводиться при роботі електронних пристроїв і не створює перешкод (реєстратори, GPS-навігатори та ін.);
• плівка тонувальна карбон, що складається з вуглепластика, алюмінію (20%), і склопластику (до 10%). Тонування дуже популярна в сфері тюнінгу автомобілів;
На нашому сайті пропонується широкий спектр послуг. Вартість виробів може відрізнятися в силу різних матеріалів і особливостей технологій при випуску плівок.

Максимальний захист PIR від теплових випромінювань

Одним з кращих засобів боротьби з високими температурами, вважається атермальне плівка PIR. Переваги виробів цього ряду від NEXFIL значні:
• атермальне тонування затримує 99% теплових і ультрафіолетових випромінювань;
• висока пропускна здатність світла - до 80%;
• з атермальним PIR покриттям блокується понад 45% теплового впливу;
• завдяки керамічному шару, скла набувають противідблискуючі властивості
Унікальна методика виробництва атермальних тонувальних плівок дозволяє економити на енергоресурсах при роботі кондиціонера в теплу пору року. Коли Ви робити придбання «атермальне плівка купити» в режимі онлайн, то отримуєте унікальну можливість професійної установки тонувальної плівки на авто.

Покриття, що виключає пошкодження лакофарбового покриття кузова автомобіля

Міцність, які показує антигравійна плівка, доведені роками, тому необхідність установки антигравійної плівки не підлягає сумніву. Установка антигравійної плівки вирішує цілий ряд завдань:
• попереджає пошкодження ЛКП і оптики під час руху автомобіля (попадання камінців та ін.);
• зменшує ймовірність пошкодження ЛКП при невдалій парковці, неприємних ситуацій на стоянці, дрібних ДТП і ін .;
• блокує шкідливий вплив від агресивних компонентів (рідкі та тверді хімічні реагенти, Екоантилід, сіль, пісок і т.д.)
Антигравійну плівку можна придбати, в нашій Компанії - офіційного дилера компанії NEXFIL, передбачається гарантія при сервісної установці. Антигравійна плівка пропускає ультрафіолетове випромінювання і забезпечує рівномірний колір кузова автомобіля, виключаючи ефект «вигорання», має хорошу адгезію.

Броньоване скло автомобіля

Найнадійнішою системою захисту автотранспорту представницького класу є протиударна плівка. Затребуваний вид тонування зумовлений низкою факторів:
• захист від настирливих очей і недоброзичливців;
• «профілактика» травм, протиаварійних ситуацій;
• бездоганна захист від ультрафіолету
Бронеплівка на авто охороняє власників і пасажирів транспорту від інфрачервоного випромінювання, «непроханих гостей», зломів. З такою системою захисту не страшно залишатися в машині, зберігати речі. Протиударна плівка на авто пройшла ряд випробувань механічного характеру (по склу били пробівочніком, молотком і ін.).
Тонування, передбачає чудове співвідношення «бронепленка на авто ціна і якість», що дає додаткові перевага в даній категорії виробів. Крім естетичної функції плівки, також є хороша стійкість до подряпин і вицвітання.

Партнери