Багатофункціональна захист для скла автотранспорту.
Броньоване скло автомобіля - значний показник підвищеної безпеки салону транспортного засобу. Ефект триплексу NEXFIL є серйозним захистом для предметів технічного оснащення автомобіля. Інстальовані броньовані покриття характеризуються відмінною адгезією.
Щоб оцінити значення ударотривких плівок для автомобілів, розглянемо деякі функціональні особливості виробів цього типу.
бронеплівка на авто блокує несанкціоноване проникнення в машину за допомогою високоефективних полімерних шарів.
• Тонування утримує скляну конструкцію від руйнування ззовні.
• Захисне покриття протистоїть ударам різної сили і служить аналогом решітки.
• Чи було встановлено броньовані покриття захищають зону салону від ультрафіолетових і інфрачервоних випромінювань.
Звичайне скло для зломщиків вважається найбільш вразливою частиною автомобіля, яку можна зруйнувати за кілька секунд. Сучасні злочинці адаптувалися під електронні системи захисту (сигналізація), які вже не завжди справляються зі зломами. Грабіжники не гребують грубими методами, такими як розбиття вікон автомобіля, для отримання дорогих «трофеїв» (смартфони, ноутбуки, планшети, навігатори, камери та ін.).
Однак щоб зруйнувати бар'єр зі скла і броньованої плівки, недостатньо навіть десяти хвилин. Тому що ударотривка плівка сприяє створенню надійної штучної моделі охорони для автотранспорту.
Затребувана система захисту.
Існує кілька класів броньованої захисної тонування (Р1А, Р2А і Р3А), що обумовлено чисельними показниками товщини шару (від 100 мкм до 300 мкм). Популярна протиударна плівка на авто NEXFIL включає в себе кілька дуже тонких полімерних «пластів», які органічно поєднуються один з одним. Завдяки високоефективному клею на молекулярної основі, проводитися міцне зчеплення шарів тонування з поверхнею скла.
Вибираючи броньовані плівки, слід брати до уваги її різновиди:
• прозорі плівкові покриття на безбарвної основі (115 мкм, 200 мкм);
• вироби, що поєднують в собі тонування і захист (115 мкм);
Слід зазначити, що товщина плівки зумовлює вид поверхні, на яку буде наноситися плівкове покриття. Наприклад, броньовані полімерна тонування з товщиною в 300 мкм підходить тільки до плоских стекол автомобілів (Range Rover Vogue, Toyota Land Cruiser і ін.). В інших випадках, можна застосовувати протиударні покриття з товщиною 100-200 мкм.

«Еластичні» і «пружні» покриття від NEXFIL

Сервісна інсталяція тонування в форматі «бронеплівка на авто - ціна та висока якість» пропонує вирішення цілої низки завдань:
• посилення скла автотранспорту;
• кондиціювання салону автомобіля;
• комфортне тонування авто
При установці протиударних плівок на скло автомобіля підвищується рівень безпеки в 20 разів. Комплексний підхід фахівців до оформлення практичного дизайну скла в поєднанні з іншими заходами безпеки (сигналізація), забезпечує стабільний рівень захисту автотранспорту.
Завдяки рівномірному розподілу сили удару по робочій поверхні за рахунок плівки, зовнішній шар скла набуває посилену пружність і еластичність. Для створення контрастного ефекту тонування використовується полімерне покриття з помірною світлопропускної здатністю (15-35%).

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Заголовок

Партнери