Компанія-лідер представляє величезний спектр якісних покриттів:

Високоякісна плівка «NEXFIL серії CBS»

Для багатьох буде цікавим дізнатися, що тонувальна плівка Carbon (CBS) має всі переваги металізованих покриттів. Завдяки сучасній технології, при якій частинки графіту в вакуумному середовищі наносяться на плівкову основу, утворюється Авто плівки з відмінними технічними характеристиками. Тонувальна плівка для авто має ряд переваг:

• незалежно від рівня затемнення відображає більше 50% теплових і УФ випромінювань;

• має високі противідблискуючі властивості, які є важливими показниками для водіїв;

• для електронних приладів вважається безпечною, не перешкоджає прийому радіохвиль

• має високий експлуатаційний період (строк гарантії 7 років);

Плівки для тонування з вуглецевих напиленням характеризується товщиною не більше 50 мікрон. Нанесення Авто плівки на скло виробляється з внутрішньої сторони автосалону.

Відвідавши сайт нашої компанії можна купити тонировочную плівку, яка чудово утримує ультрафіолетові промені (5-50%) і захищає салон від вигорання. Крім того, плівка на авто має гарний вугільний відтінок.

До унікальним властивостям вуглецевих плівкових покриттів, можна віднести відсутність металевих включень і недоліків, пов'язаних з їх наявністю. Тонувальна плівка купити від NEXFIL - це найбільш швидкий спосіб поліпшити комфорт автомобіля при невеликих витратах.

Плівки NEXFIL з серії Carbon (CBS) забезпечують комплексний підхід до створення зручностей і доданню розкішного вигляду автомобіля. Такий вид плівок доречний в приміщеннях житлового та офісного типів.

Професіоналізм компанії виражається в чіткому і швидкому виконанні побажань замовників. Прийнятні ціни на матеріали високої якості - відмінна риса в роботі нашої компанії. До різноманітному модельному ряду сучасних автомобілів прекрасно підійде функція «плівка для авто купити»

Плівка «NEXFIL серії HP» на металізованої основі

При виробництві металізованих тоніровочних покриттів від NEXFIL використовуються частинки алюмінію, які розташовуються в структурі захисного, пофарбованого шару. Плівка тонувальна має помірну блиском, надаючи склу дуже солідний вигляд. Салон автомобіля з такою «спліт» системою надійно захищений від вигорання.

Плівка тонувальна металізована має високу ступінь захисту від інфрачервоного випромінювання (50%) і привабливу кольорову варіацію (різновиди вугільних відтінків).

Широкий вибір продукції з категорії «тонувальні плівки» пропонують покупцям якісні покриття від NEXFIL з серії HP, які виконуються з поліестеру різної модифікації (прозорий, кольоровий). Купити тонировочную плівку для авто з металізованої основою - означає придбати якісний товар за невисокою вартістю.

Тонувальна плівка ціна і якість, має ряд унікальних особливостей (захищає на 99% від УФ випромінювань, покращує вид і конфіденційність машини), які позитивним чином впливають на автомобіль. Купити плівку для авто на сайті компанії - це гарна можливість мати довічну гарантію на Тонувальні покриття, плюс висока стійкість до вицвітання салону автомобіля.

Автомобільна плівка містить в собі передові технології, що сприяють хорошій продуктивності і популярності в сфері тоніровочних покриттів. Серія HP завоювала свій сегмент ринку, на якому представляється високоякісна плівка для авто.

 

 

Марка пленкиЦвет автомобильной пленкиПропускание солнечного света, %Отражение солнечного света, %Отражение ИК излучения, %Общий коэффициент пропускания солнечного тепла, %Отражение УФ излучения, %Общее отражение солнечного тепла, %КонструкцияТолщина, milСрок гарантии
Марка пленкиЦвет автомобильной пленкиТолщина, мкмТолщина клеевого слоя, мкмПредел прочностиУсилие на разрыв, %Срок гарантии
NEXGARD PPF       Антигравийная пленка с самозаживляющимся слоемпрозрачный200,0050,005000PSI200,006 лет
Красиво смотрится
Sed aliquam ultrices mauris
Комфорт и защита
Phasellus nec sem in
Заголовок
Maecenas ullamcorper dui et

Партнери