Столична тонировочная компанія пропонує широкий вибір плівок:

Атермальне плівка NEXFIL PIR 80

Універсальним рішенням в області тоніровочних покриттів є атермальне плівка NEXFIL PIR 80. Сучасна технологія виготовлення дозволяє отримувати вироби, які надійно захищають автомобіль від ультрафіолетового та теплового випромінювання (відповідно 99% і 90%).

Одним з цінних якостей Авто плівки є властивість, при якому світло, проникаючи крізь сонцезахисний покриття, абсолютно не помітний для очей. Атермальне тонування відповідає всім вимогам ГОСТу і забезпечує хороший захист салону від перегрівання і вицвітання.

«Слід звернути увагу! Основні сонячні «навантаження» на салон автотранспорту припадають на вікна автомобіля, так як інші елементи конструкції (дах, двері) мають високу ступінь теплоізоляції »

Відвідавши сайт компанії можна купити плівку для авто за прийнятною ціною. Актуальність тоніровочних покриттів із серії PIR обумовлюється рядом факторів:

• прекрасної светопропускной здатністю (65% -80%);

• поліпшенням енергетичної ефективності, методом блокування інфрачервоних теплових випромінювань (до 45%);

• винятком пошкодження салону від зовнішніх чинників (вигоряння автосалону, деформація пластикових деталей);

• автомобільна плівка NEXFIL PIR 80 запобігає потраплянню скляних осколків на пасажирів у випадках ДТП

Завдяки нанокераміческому покриттю, що складається з виразно спрямованих частинок графіту, досягається хороша светопропускная здатність. Атермальне плівка на лобове скло пропонує чудові параметри, що сприяють безпечному водінню автотранспорту.

Економія ваших коштів

За допомогою атермальне плівки можна істотно економити, зважаючи на скорочення енергетичних витрат. Авто плівки NEXFIL PIR 80 перешкоджає перегріву салону машини і кондиціонер працює не в повну потужність, що сприяє енергозбереженню. У літній жаркий час, такий вид економії особливо актуальний.

Сьогодні плівка на авто входить в розряд популярних «новинок», завойовують своїх шанувальників.

При тонування атермальне плівкою скла можуть набувати різні відтінки (слабкий синій або зелений). Визначившись з видом товару, можна зробити придбання в форматі «атермальне плівка купити», зв'язавшись з менеджерами організації. Переваги PIR тонування очевидні, адже водієві не доведеться бути оштрафована за перевищення допустимих норм або показників сонцезахисних покриттів.

Плівка для авто покращує візуальних огляд і виключає вигоряння текстильної оббивки автомобіля. Якщо салон машини шкіряний, то він збереже свій первісний вигляд завдяки атермальне плівці NEXFIL PIR 80. Така тонування є оптимальним захистом для збереження гарного вигляду автомобіля.

Варто відзначити, що атермальне плівка є ідеальним варіантом для лобового скла. Згідно з технічним регламентом та вимогам, тонування з серії PIR може встановлюватися в тому випадку, якщо показник її світлопропускання не нижче 70%. Завдяки тому, що Авто плівки не містить металевих включень, вона є найбільш оптимальною для радіолокаційних передавачів і приймачів (стільникові телефони, системи глобального позиціонування).

Якщо скористатися сервісом «плівка для авто купити» - це надасть можливість захистити себе і своїх близьких від високих температур. Особливо це важливо, коли в машині знаходяться діти або дорослі похилого віку, для яких шкідливі великі температури і пекучі промені сонця.

  

Марка пленкиЦвет автомобильной пленкиТолщина, мкмТолщина клеевого слоя, мкмПредел прочностиУсилие на разрыв, %Срок гарантии
NEXGARD PPF       Антигравийная пленка с самозаживляющимся слоемпрозрачный200,0050,005000PSI200,006 лет

  

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Заголовок

Партнери