Декоративна плівка для дизайну вікон
Найкращим варіантом оформлення віконних систем і інтер'єрів приміщень вважається декоративна плівка. Різні показники прозорості, широка палітра кольорів полімерних покриттів допоможе перетворити безлике приміщення в яскравий райський куточок. Володіючи художнім чуттям і смаком, за допомогою плівок, можна створювати безліч варіацій і дизайнерських рішень щодо обробки внутрішнього житлового простору.
Декоративна плівка на вікна додасть дому і квартирі особливу чарівність. Позитивною особливістю полімерних матеріалів в цій сфері є пропускання світла. Матова плівка для скла буде вдалим вибором при оформленні робочого простору. Особливо красиво виглядають скляні перегородки або вітражі, прикрашені декоративними полімерними покриттями.

Практичне оформлення простору

Завдяки декоративним покриттям можна елегантно підкреслити стиль інтер'єру квартири, будинку або службових приміщень. Організація дивовижних дизайнерських композицій, при оформленні простору, може стати яскравим прикладом гармонійного поєднання практичності і витонченого смаку власника.

Декоративні плівки NEXFIL, які можна інсталювати на вікна, скляні перегородки та конструкції, мають відмінні технічні характеристики:
• оптимальне світлопропускання;
• оригінальні кольорові рішення;
• простота в установці;
• тривалий термін служби
Високоякісна матова плівка на вікна буде чудовим способом захисту мешканців будинку від сторонніх очей. У службових організаціях декоративна плівка прекрасно підійде в умовах, де потрібно створити робочу зону для ведення переговорів, укладення угод.
До корисних властивостей декоративних плівок відноситься профілактика форс-мажорних ситуацій. Іноді бувають ситуації, коли в результаті впливу механічного характеру, віконні конструкції можуть деформуватися. Матова плівка запобігає потраплянню осколків на людину в процесі руйнування, що є додатковою перевагою для замовників.
З екологічної точки зору декоративне полімерне покриття абсолютно безпечно для оточуючих, тому плівку можна використовувати для обклеювання конструкцій зі скла в кімнатах, де знаходяться діти. Полімерна плівка сприяє зміцненню поверхні скла, що позитивно впливає на експлуатаційні характеристики скляних конструкцій.
Професійні дизайнери нового покоління часто вибирають матову плівку для оформлення приміщень зонального типу.

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Заголовок

Партнери