Сонцезахисна плівка - це практично і сучасно

Здатний проникати сонячне світло у великій кількості може викликати певні незручності для людей. Звичайні вікна будинків, квартир і службових приміщень «беззахисні» перед ультрафіолетовими і інфрачервоними випромінюваннями. Чого не скажеш про скляних поверхнях, оброблених спеціальним тонким полімерним шаром.
Різноманіття плівкових покриттів ТМ «Nexfill» приємно здивує покупців своїм асортиментом, якістю та вартістю.
Сонцезахисна плівка на вікна з металізованим напиленням добре захищає інтер'єр внутрішнього оздоблення. Меблі, предмети дизайну та стінові панелі знаходяться під надійним «наглядом» склопакетів з атермальним плівковим шаром.
Світловідбиваюча плівка на вікна ергономічна, вигідна і зручна з різних позицій (економія коштів, стильне оформлення і ін.).

Універсальний засіб від яскравих променів сонця

Для збереження предметів від високотемпературних сонячних впливів, існують полімерні штучні бар'єри від «Nexfill». Нанесення на віконні конструкції покриттів з поліетилентерефталату з металізованими включеннями обумовлюють відмінний захист приміщення від сонця, запобігаючи:
• «ефект» вигоряння меблів »
• різке підвищення температури;
• шкідливий вплив ультрафіолету
З економічної точки зору дзеркальна плівка вважається багатофункціональним і екологічним продуктом. Високотехнологічні способи виробництва виробів з полімерів дозволяють захистити організм людини від надмірного впливу тепла і ультрафіолету. Сонцезахисна плівка для вікон є чудовою альтернативою тонувальні покриттям, вартість яких відповідно вище.

Гарантія надійності і довготривалості

До важливих технічними характеристиками, якими обумовлена сонцезахисна плівка відносяться:
• багатофункціональність (естетичність і практичність);
• простота в установці і високий експлуатаційний період;
• відмінну якість і прийнятні ціни
Спекотного літа дзеркальне скло відображають інфрачервоні промені, що надходять ззовні, а взимку вони утримують їх в приміщенні. Тому монтаж плівкових покриттів супроводжується енергозбереженням для власників офісів і будинків. Особливо актуальна плівка для вікон від сонця, коли стіни будівлі виходять на західну або південну сторони.

Підвищення продуктивності, самопочуття за допомогою «антісолнечних» бар'єрів

Пекуче і сліпуче сонце може бути досить небезпечно для здоров'я людини, особливо коли доводиться працювати тривалий час. Тому дзеркальна плівка на вікна буде найкращим способом боротьби з високими термальними температурами навіть при відсутності кондиціонера.
Як відомо, комфортний спосіб життя підвищує продуктивність праці і настрій службовців, тому що плівка на вікна від сонця створює ідеальну обстановку для високоефективної роботи співробітників.
Зручне проведення часу в квартирі або будинку можна забезпечити завдяки придбанню товару в форматі «сонцезахисна плівка на вікна купити». Фахівці компанії STC зможуть познайомити покупців з самої якісною продукцією від виробника «Nexfill», надати допомогу в установці покриттів, проконсультувати щодо вартості товару.
Показники ступеня проникнення світла і затемнення плівки залежать від особливостей компонентів і видів плівкових покриттів.
Варто відзначити, що плівка дзеркальна оберігає скло від осколкового руйнування при великих навантаженнях деформаційного характеру.

Красиво смотрится
Комфорт и защита
Еще один заголовок

Партнери